Quick meal

Kilka słów o nas

Zbilansowany i syty posiłek.
Bogate źródło błonnika pokarmowego.
Prozdrowotny i wzmacniający odporność

Nie wymaga przygotowania


Quick Meal jest od razu gotowy do spożycia


Produkt w pełni wegański


Stworzony w oparciu o najnowsze technologie przemysłu spożywczego

Działanie prozdrowotne


Dzięki obecności naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych składników

Naszą misją

Jest tworzenie prostych, smacznych, odżywczych posiłków. Dzięki naszym prozdrowotnym produktom zaspokoisz swój głód a także zaoszczędzisz cenny czas. Nasz produkt nie wymaga żadnego przygotowania – po prostu przekręcasz korek i jesz! To produkt w pełni wegański, stworzony w oparciu o najnowsze technologie i osiągnięcia przemysłu spożywczego.

Dzięki produktom marki Estyma masz w życiu więcej czasu na robienie tego co kochasz, nie martwiąc się o dietę i codzienną rutynę. To wszystko w zgodzie i szacunku do własnego ciała. Taka jest Estyma! Estyma to szacunek do ludzi oraz natury. Zdrowe odżywianie to właśnie jest Estyma! Dowiedz się więcej o Estyma, obserwuj nas na Instagram @estymafood – na Facebook @Estymafood lub skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Zbilansowany posiłek

Quick Meal to produkt idealny do zjedzenia w ciągu dnia, kiedy nie masz czasu na gotowanie lub spożycie tradycyjnego posiłku. Jeśli jesteś na diecie lub istotna jest dla ciebie wartość odżywcza żywności, jaką serwujesz swojemu organizmowi – konsumując nasz posiłek jesteś w pełni świadomy co jesz i w jakiej ilości – posiłek jest zbilansowany!

Quick Meal zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze takie jak: tłuszcz, białka, węglowodany i błonnik. Dzięki tak zbilansowanemu posiłkowi dostarczysz wszystkie niezbędne składniki swojemu organizmowi. Quick Meal wykazuje działanie prozdrowotne dzięki obecności naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych składników. Nie zawiera w sobie dodatków takich jak: aromaty i sztuczne barwniki.

EnglishPolish
Scroll to Top